Znalezienie dobrego Schwag dla Twojego marketingu promocyjnego

Czasami stare metody są nadal najlepszym sposobem na budowanie biznesu. W stale konkurencyjnym świecie biznesu może to często oznaczać wykorzystywanie artykułów promocyjnych, aby zachęcić potencjalnych klientów do zostania zdecydowanymi klientami. Problem polega oczywiście na tym, że musisz znaleźć dobrego „schwag”, aby ich zwabić.

visit https://zapisany.pl/

Materiały promocyjne są wykorzystywane przez firmy odkąd sięgamy pamięcią. Na tandetnym końcu kija marketingowego widzisz je używane w reklamach informacyjnych. Wiesz, „… ale to nie wszystko. Te poręczne, eleganckie noże plus… za jedyne 19,99 $”. Możesz śmiać się z tych reklam informacyjnych, ale byłoby to błędem. Czemu? Oni pracują.

Idąc dalej w górę skali marketingowej, okazuje się, że artykuły promocyjne są cały czas używane z „ładniejszymi” produktami. Często po prostu nie zdajemy sobie z tego sprawy. Weźmy pod uwagę czasopismo takie jak Sports Illustrated. Jak napędzają sprzedaż? Oferują torby na ramię, radio z budzikiem, czasopisma dostosowane do konkretnych drużyn i tak dalej, jeśli subskrybujesz tylko na rok lub dwa. Ponownie, nie robiliby tego, gdyby to nie działało.

Jeśli masz firmę, musisz pomyśleć o wykorzystaniu artykułów promocyjnych, aby przyciągnąć potencjalnych klientów. Problemem, na który napotyka większość firm, jest ustalenie, jakich artykułów promocyjnych użyć. Wiele osób w branży nazywa te produkty „schwag”. Jakiego schwagu powinieneś użyć?

Schwag występuje w unikalnych i typowych formach. Wszyscy widzieliśmy kubki do kawy, długopisy, notatniki, czapki, koszule i tak dalej z nazwami firm. To jest typowy schwag. Ponieważ nie jest wyjątkowy, szanse na to, że będzie miał pozytywny wpływ na perspektywy, są nominalne.

Unique Schwag to znacznie lepszy wybór. Wyjątkowy sprawia, że się wyróżniasz. Wystając sprawiasz, że ludzie cię pamiętają. Jak więc znaleźć unikalny schwag? Unikaj „firm promocyjnych”. Zamiast tego szukaj firm, które wytwarzają prawdziwy produkt, który również posiada własną markę.

Skoncentruj się również na firmach wytwarzających produkty związane z Twoją niszą biznesową. Nomad Journals tworzy świetny dziennik podróży, który jest dostępny dla marek własnych. Jeśli masz biuro podróży lub inną firmę związaną z podróżami, byłby to wspaniały prezent promocyjny.

A co jeśli masz zawód „na sucho”? Na przykład, co prawnik może rozdać, co spodoba się ich klientom. Co powiesz na darmową książkę „dowcipy prawnicze”? To z pewnością wyróżni Cię spośród innych prawników i prawdopodobnie sprawi, że Twój klient poczuje się trochę lepiej. Zadowolony klient owocuje poleceniami.

Niezależnie od obszaru Twojej działalności, artykuły promocyjne mogą zadecydować o sukcesie lub porażce. Poświęć czas na rozważenie możliwości. Zdziwisz się, jak duża różnica może wpłynąć na Twoje wyniki finansowe.